W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Motocykli Dawnych

LGW "PARTYZANT"

pragnę zaprosić do współpracy

przy organizacji Rajdu Motocykli Zabytkowych

pt. "Ruszamy na trakt, jak za tamtych lat",

który odbędzie się 29.06-01.07.2018 roku w Nałęczowie.


Rajd Motocykli Zabytkowych jest trzydniową imprezą plenerową w stylu retro, adresowaną do posiadaczy, użytkowników i miłośników motocykli zabytkowych z całej Polski. Organizowana impreza ma na celu publiczną prezentację pasji motocyklowej na przygotowanej trasie i podczas prezentacji stacjonarnych.
Formuła Rajdu ma za zadanie przybliżyć możliwości użytkowania pojazdu zabytkowego i popularyzację dbałości o zabytki techniki, jakimi są motocykle oraz popularyzację wiedzy o historii motoryzacji. Rajd - wiodąc uczestników przez malownicze zakątki Lubelszczyzny - przyczyni się do popularyzacji miejsc atrakcyjnych turystycznie i krajoznawczo.

Wiodącym motywem imprezy, jest komplementarna prezentacja historii motoryzacji, czyli techniki i ludzi, którzy z niej korzystali. Rajdowcy i organizatorzy w odpowiednio dobranych strojach przywołają czasy i klimat lat, gdy prezentowane maszyny były jeszcze zwykłymi popularnymi jednośladami, używanymi do sportu, turystyki, w wojsku, czy podczas codziennych dojazdów do pracy lub szkoły.

Nad wydarzeniem patronat objął Burmistrz Miasta Nałęczów. Przewidujemy, że zmagania rajdowe motocyklistów na ponad 60 pojazdach zabytkowych zgromadzą kilkutysięczną widownię. Skalę zainteresowania publiczności oraz obraz widowiskowości dotychczas przez nas organizowanych imprez pokazują podsumowania na naszej stronie internetowej www.rajdlubelski.pl.


Rajd Motocykli Zabytkowych jest doskonałą okazją do wielopłaszczyznowej promocji zarówno podczas przygotowań, jak i w czasie trwania imprezy. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa w skali kraju forma tego wydarzenia wywoła duże zainteresowanie zarówno widzów, uczestników, jak i mediów. Dotychczas relacje z naszych imprez prezentowały m.in. telewizja Lublin i TVN Turbo, Radio Lublin, prasa lokalna oraz ogólnopolska związana z motoryzacją (Automobilista, Świat Motocykli).
Przedsięwzięcie powstaje przy ogromnym zaangażowaniu osób prywatnych, ale przede wszystkim dzięki sponsorom. Impreza ma charakter non-profit, wstęp dla widzów jest wolny.

Pragniemy, aby nasza impreza, po raz kolejny, dostarczyła widzom niezapomnianych przeżyć poprzez możliwość spotkania z żywą historią motoryzacji oraz aktywne spędzenie czasu w plenerze. Dołożymy również wszelkich starań, aby zapewnić naszym partnerom i sponsorom promocję na najwyższym poziomie.

Liczymy na wsparcie rzeczowe lub finansowe ze strony Państwa firmy. Pozwoli nam ono na zwiększenie atrakcyjności widowiska oraz należytego bezpieczeństwa w jego trakcie. W zamian oferujemy możliwość promocji i reklamy.

Szczegóły znajdziecie Państwo tu.


W imieniu
Stowarzyszenia Miłośników Motocykli Dawnych
LGW "Partyzant"

Piotr Orzeł

© LGW Partyzant